پایان نامهاز آنجا که دانشجویان در پایان دوره آموزشی خود موظف به ارایه پایان نامه دانشجویی می باشند و یا محققان علاقه به انجام پروژه های علمی دارند، در بسیاری از موارد برای به انجام رساندن این امر نیاز به یادگیری و اجرای تکنیک های خاص و تخصصی داشته و همچنین به امکانات، تجهیزات و مواد آزمایشگاهی مناسب نیاز دارند. مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران جهت پاسخ به این نیاز دانشجویان و محققان اقدام به ایجاد فضای آموزشی – آزمایشگاهی مناسب نموده تا دانشجویان و پژوهشگران بتوانند با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود و با بهره گیری از آموزشهای تخصصی که توسط کارشناسان مجرب مرکز ارایه می گردد، موضوعات تحقیقاتی و پایان نامه های خود را (در حوزه علوم زیستی و زیست فناوری) به انجام برسانند.
به اطلاع می رساند دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان می توانند جهت انجام هرگونه مشاوره در خصوص پایان نامه ، طرحهای پژوهشی و آنالیز آماری داده های خود در حوزه علوم پزشکی ، بیولوژی و بیوتکنولوژی ، ژنتیک ، میکروبیولوژی ، علوم گیاهی ، سیتولوژی ، بیوانفورماتیک و ... با شماره 88545059-021 تماس حاصل نمایند.

جهت تکمیل فرم درخواست انجام پایان نامه دانشجویی در این مرکز اینجا کلیک کنید.

در صورتیکه پایان نامه و یا پژوهش خود را در محل دیگری انجام می دهید و نیاز به مشاوره دارید، اینجا کلیک کنید تا شما را راهنمایی کنیم.

 


درصورتيكه تمايل داريد تا عنوان پايان نامه خود را از ليست عناوين طرح هاي تحقيقاتي (طرح هاي در راستاي اولويت هاي پژوهشي مركز ذخاير ) انتخاب نماييد و مشمول بهرمندي از حمايتها و تسهيلات مركز گرديد با شماره 44273935  021 تماس بگيريد.