چاپ        ارسال به دوست

عضویت مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ایران

مجموعه آزمایشگاه‌های مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی ایران  در تیرماه سال 1393به منظور ایجاد شبکه‌ای جامع از توانمندی‌های آزمایشگاهی کشور در حوزه فناوری‌های پیشرفته و راهبردی  به دستور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر سورنا ستاری با هدف بهبود کیفی و افزایش کمی خدمات آزمایشگاهی در حوزه‌های فناوری راهبردی و همچنین تسهیل در دسترسی پژوهشگران و صنایع کشور به خدمات آزمایشگاهی  فعالیت خود را آغاز کرد.

دامنه پوشش این شبکه شامل آزمایشگاه‌های خدماتی است. این شبکه علاوه‌بر مراکز آزمایشگاهی زیرمجموعه سازمان‌های دولتی و وزارتخانه‌های مختلف، مراکز آزمایشگاهی بخش خصوصی را نیز در بر می‌گیرد.

لازم به ذکر است، دانشجویان و اعضای هیئت علمی عضو شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی که قصد استفاده از خدمات آزمایشگاهی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران را دارند می رساند می توانند با توجه به ضوابط موجود از تسهیلات مالی این شبکه در جهت انجام خدمات تخصصی خود در این مرکز بهره مند گردند.

 


٠٩:٢٣ - چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦    /    شماره : ١٧١    /    تعداد نمایش : ١٤٥٥