پایان نامهاز آنجا که دانشجویان در پایان دوره آموزشی خود موظف به ارایه پایان نامه دانشجویی می باشند و یا محققان علاقه به انجام پروژه های علمی دارند، در بسیاری از موارد برای به انجام رساندن این امر نیاز به یادگیری و اجرای تکنیک های خاص و تخصصی داشته و همچنین به امکانات، تجهیزات و مواد آزمایشگاهی مناسب نیاز دارند. مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران جهت پاسخ به این نیاز دانشجویان و محققان اقدام به ایجاد فضای آموزشی – آزمایشگاهی مناسب نموده تا دانشجویان و پژوهشگران بتوانند با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود و با بهره گیری از آموزشهای تخصصی که توسط کارشناسان مجرب مرکز ارایه می گردد، موضوعات تحقیقاتی و پایان نامه های خود را (در حوزه علوم زیستی و زیست فناوری) به انجام برسانند.
به اطلاع می رساند دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان می توانند جهت انجام هرگونه مشاوره در خصوص پایان نامه ، طرحهای پژوهشی  در حوزه علوم پزشکی ، بیولوژی و بیوتکنولوژی ، ژنتیک ، میکروبیولوژی ، علوم گیاهی ، سیتولوژی ، بیوانفورماتیک و ... با شماره   34762460-026  تماس حاصل نمایند.

جهت تکمیل فرم درخواست انجام پایان نامه دانشجویی در این مرکز اینجا کلیک کنید.

پایان نامه ها و یا پروژه های تحقیقاتی قابل انجام در تهران و کرج (مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی )می باشند. 

درصورتيكه تمايل داريد تا پایان نامه خود را به صورت آزاد در مرکز ذخایر به انجام برسانید و یا عنوان پايان نامه خود را از ليست عناوين طرح هاي تحقيقاتي (طرح هاي در راستاي اولويت هاي پژوهشي مركز ذخاير) انتخاب نماييد و مشمول بهرمندي از حمايتها و تسهيلات مركز گرديد با شماره  02634762460  تماس بگيريد.

به منظور ارتقاي كيفيت خدمت رساني در حوزه آموزش مركز ملي ذخاير ژنتيكي و زيستي ايران، از  محققان، دانشجويان و متقاضيان گرامي درخواست مي گردد هرگونه پيشنهاد، انتقاد و شكايت از نحوه ارائه خدمات را به صورت مكتوب به ايميل customercare@ibrc.ir ارسال نمايند. همراهي شما عزيزان ما را در بهبود سطح ارائه خدمات ياري خواهد رساند.