پایان نامهاز آنجا که دانشجویان در پایان دوره آموزشی خود موظف به ارایه پایان نامه دانشجویی می باشند و یا محققان علاقه به انجام پروژه های علمی دارند، در بسیاری از موارد برای به انجام رساندن این امر نیاز به یادگیری و اجرای تکنیک های خاص و تخصصی داشته و همچنین به امکانات، تجهیزات و مواد آزمایشگاهی مناسب نیاز دارند. مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران جهت پاسخ به این نیاز دانشجویان و محققان اقدام به ایجاد فضای آموزشی – آزمایشگاهی مناسب نموده تا دانشجویان و پژوهشگران بتوانند با استفاده از امکانات و تجهیزات موجود و با بهره گیری از آموزشهای تخصصی که توسط کارشناسان مجرب مرکز ارایه می گردد، موضوعات تحقیقاتی و پایان نامه های خود را (در حوزه علوم زیستی و زیست فناوری) به انجام برسانند.
به اطلاع می رساند دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان می توانند جهت انجام هرگونه مشاوره در خصوص پایان نامه ، طرحهای پژوهشی و آنالیز آماری داده های خود در حوزه علوم پزشکی ، بیولوژی و بیوتکنولوژی ، ژنتیک ، میکروبیولوژی ، علوم گیاهی ، سیتولوژی ، بیوانفورماتیک و ... با شماره 88545059-021 تماس حاصل نمایند.

جهت تکمیل فرم درخواست انجام پایان نامه دانشجویی در این مرکز اینجا کلیک کنید.

در صورتیکه پایان نامه و یا پژوهش خود را در محل دیگری انجام می دهید و نیاز به مشاوره دارید، اینجا کلیک کنید تا شما را راهنمایی کنیم.