با توجه به شیوع کرونا، تلاش داریم تا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی، از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم. به همین منظور، نحوه برگزاری کارگاه ها به شرح ذیل تغییر یافته است:  

برخی کارگاه ها تاریخ مشخصی ندارند و لازم است متقاضیان در کارگاه های مورد علاقه ثبت نام کنند. ما با تماس تلفنی با متقاضیان، تاریخی را که می توانند در کارگاه شرکت کنند را سوال کرده و برای برگزاری کارگاه در آن تاریخ هماهنگ می کنیم. در صورت اعلام محدودیت از سوی ستاد مدیریت کرونا و یا نهادهای دولتی مبنی بر اعمال محدودیت های آموزشی، تابع این مصوبات می باشیم.
خواهشمندیم در صورتیکه علائم سرماخوردگی، آنفولانزا و کرونا دارید؛ به ما اطلاع داده و از حضور در کارگاه خودداری کنید. هزینه پرداختی شما محفوظ است.
فراگیران باید تا روز برگزاری کارگاه، کارت واکسیناسیون کرونا را ارائه دهند.
گواهی پایان دوره جهاد دانشگاهی مربوط به کارگاه های آموزشی صرفاً برای افرادی صادر می شود که به صورت تمام وقت در کارگاه حضور داشته باشند. برای تمامی کارگاه ها گواهی انگلیسی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران صادر می گردد.
 
در صورت کنسل کردن حداکثر تا 48 ساعت قبل از زمان برگزاری اطلاع داده شود که در این صورت مبلغ با کسر 50 درصد عودت داده می شود. پس از این زمان وجه پرداختی قابل عودت نخواهد بود. در صورت غیبت فراگیر، مبلغ مسترد نمی گردد.
 
در صورتیکه پس از واریز وجه، به هر علتی کارگاه کنسل شود؛ کل مبلغ به فراگیر مسترد می گردد.
 
شماره کارت مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران: 5859837006978262
 
محل های برگزاری کارگاه ها تهران،  خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، پلاک 80  می باشد.
 
فهرست کارگاه ها و دوره ها: ( جهت مشاهده جزئیات بر روی عنوان هر کارگاه کلیک نمایید )

مباني تکنيک هاي مولکولي: آشنايي با اصول اوليه PCR ، RT-PCR (پرمخاطب ترین کارگاه می باشد که بیش از یکصد دوره برگزار شده است)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
سیتوژنتیک گیاهی (محل برگزاری: کرج)