قبل از هرگونه اقدام جهت سفارش انجام خدمت يا ارسال نمونه، لطفا متن زير را به دقت مطالعه کنید.

1- در صورت نياز به احياء نمونه هاي ليوفليزه، توده اسپوری كشت مجدد و احيانا خالص سازي سويه هاي ارسالي، هزينه ها جداگانه محاسبه خواهد شد.
2- زمان پاسخگويي اعلام شده از  لحظه  تحويل نمونه به كارشناسان بانك محاسبه مي شود و زمان اعلام شده در صورت نياز به تكرار آزمايشات افزايش خواهد يافت كه در اين صورت كتبا به مشتريان اعلام مي گردد.
3- هزينه تكرار آزمايشات و انجام آزمايشات اضافي به عهده مشتري مي باشد.
4- نمونه هاي مشتريان تا 1 ماه پس از اعلام نتايج در بانك نگهداري مي شوند و در صورت نياز مشتري به تكرار آزمايشات بعد از اين مدت، هيچ مسئوليتي متوجه بانك ميكروارگانيسمها نمي باشد.
5- ارسال نمونه هاي مشتريان بايد مطابق الزامات لازم براي حمل نمونه هاي بيولوژيك صورت گيرد. بانك ميكروارگانيسمها از پذيرش نمونه هاي به اصطلاح خراب (آب افتاده، مايع، داراي ظرف شكسته شده)، فاقد نام و بدون ارسال فرم و حمل شده در شرايط غير استاندارد معذور مي باشد. در صورت مشاهده هركدام از موارد نامبرده شده نمونه مرجوع مي گردد.
6- بانك ميكروارگانيسم ها تنها ميكروارگانيسم هاي محيطي و صنعتي با درجه ايمني سطح 1 و 2 را پذيرش مي نمايد و در صورت ارسال نمونه هاي با ملاحظات ايمني بالاتر  نمونه به صورت خودکار حذف خواهد شد.
جهت انجام بهترين آناليزها، نيازمند هرگونه اطلاعات در مورد نمونه هاي شما هستيم.

متقاضیان محترم خدمات تخصصی مرکز اعم از اعضای هیات علمی ، دانشجویان ، دکتری ، کارشناسی ارشد و کارشناسی و ... که در خواست استفاده از تخفیف شبکه آزمایشگاه را دارند، خواهشمند است در فرم یا ایمیل ارسالی، در خواست استفاده از تخفیف را قید فرمایند .
متقاضیان محترم میتوانند جهت اطلاعات بیشتر به سایت labsnet.ir مراجعه و یا فایل راهنما را مطالعه نمایند.
 
  1. سفارش میکروارگانیسم (کشت فعال و آمپول لیوفیلیزه)
  2. خدمات شناسایی میکروارگانیسم ها (پروکاریوت ها، قارچ ها و ریزجلبک ها)
  3. خدمات ویژه بیوتکنولوژی و صنایع غذایی، پروبیوتیک و استارتر
  4. خدمات ژنومیکس
  5. اهدای میکروارگانیسم (پروکاریوت ها، قارچ ها و ریزجلبک ها)

تماس با اداره خدمات تخصصی: جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02634762395 تماس حاصل نموده و یا با پست الکترونیک microbank.services@gmail.com مکاتبه نمایید. 

برای دسترسی سریع به بانک و برخورداری از خدمات بانک میکروارگانیسم از طریق پیام رسان واتساپ روی شماره 09909662646 کلیک کنید