عنوان مورد نظر

اخبار برگزیده 

     با حکم رییس جهاد دانشگاهی؛

سرپرست مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران منصوب شد 

    دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی رییس جهاددانشگاهی با حکمی دکتر رضا آذربایجانی را به عنوان سرپرست مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران منصوب کرد.

 

 

در قالب موافقت نامه همکاری و در راستای تقسیم کار ملی حوزه زیست فناوری انجام می پذیرد

حمایت ستاد توسعه زیست فناوری از برنامه های راهبردی و فعالیتهای زیست فناورانه مرکز 

ستاد توسعه زیست فناوری و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در زمینه حمایت از فعالیتهای زیست فناوری این مرکز بر اساس تقسیم کار ملی حوزه زیست فناوری، توافق نامه همکاری امضا کردند.


 
 
 
 

 

بزرگ ترین بانک آرکی کشور 

مشاهده کاتالوگ 

از میان 88 سویه شناسنامه دار، آرکی خود را انتخاب کنید و سفارش دهید. کمتر از یک ماه، سفارش شما تحویل می گردد.


 

فرصت مطالعاتی

مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران با حضور اعضای هیات علمی و کارشناسان مجرب و همچنین به عنوان غنی ترین بانک زیستی کشور و بهره برداری از پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و با عناوین طرح های پژوهشی مرتبط با علوم بیولوژی و بیوتکنولوژی و با هدف انجام کارهای تحقیقاتی مشترک و آشنایی با دستاورد های علمی و دانش فنی جدید آمادگی پذیرش دانشجو در دوره فرصت مطالعاتی داخل کشور را دارد. هم اکنون اقدام کنید.
 

 

 با استفاده از امکانات موجود در این مرکز از جمله دستگاه های پیشرفته، فضای آزمایشگاهی با استاندارد ایزو و در کنار اعضای هیات علمی و کارشناسان ما، پژوهش های خود را انجام می دهید و در صورت نیاز به آموزش تکنیک ها، قبل از شروع کار، آموزش می بینید. اطلاعات بیشتر

 ما با شناخت صحیح از نیازهای امروزی کشور و دانش آموختگان حوزه علوم زیستی و زیست فناوری، آموزش های عملی و تکنیک ها را همپیای آموزش های علمی و تئوری ارایه می کنیم، تا بدینوسیله  فراگیران در پایان دوره، آموزش های کاربردی و مهارت های لازم در خصوص تکنیک های مورد نظر را فراگرفته و در فعالیت های علمی و حرفه ای خود به نحو احسن بکار گیرند. این دوره های آموزشی در قالب آموزش های کوتاه مدت (کارگاهی) است.

مشاهده فهرست کارگاه ها"