با هدف تجاری سازی محصولات، خدمات و جذب سرمایه گذاری انجام پذیرفت
انعقاد تفاهمنامه و قرارداد همکاری با مرکز نوآوری و شتابدهی گروه توسعه‌ فناوری ‌پزشکی ‌آمیتیس ‌ژن
به منظور فراهم آوردن زمينه همكاري سازنده تفاهم نامه و قرارداد همکاری مشترک فیما بین مرکز نوآوری و شتابدهی گروه توسعه‌ فناوری ‌پزشکی ‌آمیتیس ‌ژن و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران با هدف ایران با هدف بهره¬گیری از پتانسیل¬ها و توانمندی¬های طرفین برای شتاب¬دهی و همکاری مشترک برای تجاری¬سازی محصولات، خدمات و جذب سرمایه گذاری منعقد گردید.
 ١١:١٢ - چهارشنبه ١٢ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در دومین سمینار علمی اسب کاسپین ارایه شد
حفاظت از ذخایر ژنتیکی اسب کاسپین به عنوان میراث ملی کشور
مقاله حفاظت از ذخایر ژنتیکی اسب کاسپین به عنوان میراث ملی کشور توسط محققان مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در دومین سمینار علمی اسب کاسپین که در تاریخ 29 لغایت 31 تیرماه 1401 در استان گیلان و شهرستان رضوانشهر و با هدف معرفی جهانی اسب کاسپین به عنوان میراث کهن و باستانی ایران برگزار شد؛ به صورت سخنرانی ارایه گردید.
 ١٤:٣٣ - دوشنبه ١٠ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
پژوهشگاه غدد و متابولیسم و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران تفاهمنامه همکاری امضا کردند
به منظور ايجاد، گسترش و همفكري و همكاريهاي آموزشي- پژوهشي و بهره گيري از توانایي هاي علمي، آموزشي، تحقيقاتي و توسعه اي، تفاهم نامه همکاریهای مشترک فیمابین پژوهشگاه غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران منعقد گردید.
 ١١:١٠ - يکشنبه ٩ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در گفتگو با ایسنا مطرح شد
توانایی جهاد دانشگاهی برای تبدیل شدن به تولیدکننده داروهای پروبیوتیک
عضو هیات علمی بانک میکروارگانیسم‌های مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران گفت: جهاد دانشگاهی برای ۱۰ سال آینده در زمینه تولید پروبیوتیک، افقی تعریف کرده است که با تولیدات پروبیوتیک حیوانی شروع شده و در راستای تولید پروبیوتیک‌های انسانی و دارویی پیش خواهد رفت. جهاد دانشگاهی می‌تواند دانش فنی تولید داروهای پروبیوتیک را تامین و تولید در مقیاس نیمه‌صنعتی را راه‌اندازی کند.
 ١٠:٣٦ - يکشنبه ٢ مرداد ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>