در جلسه با رییس جهاد دانشگاهی بررسی شد
جایگاه جهاد دانشگاهی و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در مقابله با تهدیدات زیستی
در جلسه ایی که به‌ ریاست دکتر حمید رضا طیبی رییس جهاد دانشگاهی، دکتر محمد کریمی نیا معاون قرارگاه پدافند زیستی و دکتر سید مجید تولیت و دکتر رضا آذربایجانی رییس و معاون علمی و فنی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در تاریخ چهارشنبه پانزدهم دی ماه تشکیل شد موضوع جایگاه جهاد دانشگاهی و مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در مقابله با تهدیدات زیستی مورد بررسی قرار گرفت.
 ١٢:٤١ - شنبه ١٨ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در گفتگوی معاون علمی و فنی مرکز با با خبرگزاری سینا پرس مطرح شد
98 درصد بذر هیبرید سبزی و صیفی کشور وارداتی است؛
هم اکنون بالغ بر 98 درصد بذر هیبرید سبزی و صیفی کشور وارداتی است؛ سالانه به طور رسمی نزدیک به ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون دلار ما واردات داریم و به همین میزان نیز واردات غیر رسمی است در حالی که ظرفیت تولیدی ما خیلی بالاست و ما جزو تولید کنندگان برتر دنیا در عموم صیفی و سبزی هستیم.
 ١٠:٥٨ - يکشنبه ١٢ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور فعال مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در نمایشگاه دستاوردهای جهاد دانشگاهی
مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی در نمایشگاه دستاوردها و توانمندیهای جهاد دانشگاهی که از تاریخ 5 الی 9 دیماه 1400 در بوستان گفتگو برگزار گردید، حضور یافت.
 ١١:١٤ - جمعه ١٠ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزیر بهداشت در بازدید از دستاوردهای مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران:
منابع ژنتیکی بیماریهای خاص، سرمایه گذاری استراتژیک برای نظام سلامت
دکتر بهرام عین اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جریان بازدید از دستاوردهای مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران در نمایشگاه دستاوردها و توانمندیهای جهاددانشگاهی بر لزوم نقش آفرینی ماموریت محور این مرکز در هماهنگی با مجموعه های ذیل این وزارتخانه جهت جمع آوری و بانکینگ استاندارد و ایمن منابع ژنتیکی بیماریهای خاص کشور به منظور زیرساخت استراتژیک در عصر نوین پزشکی دقیق تاکید کرد.
 ١٥:١٠ - پنج شنبه ٩ دی ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>