اجرای پایان نامه یکی از خدمات پرمخاطب مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران است. شما با استفاده از امکانات موجود از جمله دستگاه های پیشرفته، فضای آزمایشگاهی با استاندارد ایزو و در کنار اعضای هیات علمی و کارشناسان ما، پژوهش های خود را انجام می دهید و در صورت نیاز به آموزش تکنیک ها، قبل از شروع کار، آموزش می بینید. 
شما می توانید جهت انجام هرگونه مشاوره در خصوص پایان نامه و طرحهای پژوهشی  در حوزه علوم پزشکی ، بیولوژی و بیوتکنولوژی ، ژنتیک ، میکروبیولوژی ، علوم گیاهی ، سیتولوژی ، بیوانفورماتیک و ... با شماره 02188525383 تماس حاصل نمایید.

جهت تکمیل فرم درخواست انجام پایان نامه دانشجویی در این مرکز اینجا کلیک کنید.

پایان نامه ها و یا پروژه های تحقیقاتی قابل انجام در تهران و کرج (مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی )می باشند. 

درصورتيكه تمايل داريد تا پایان نامه خود را به صورت آزاد در مرکز ذخایر به انجام برسانید و یا عنوان پايان نامه خود را از ليست عناوين طرح هاي تحقيقاتي (طرح هاي در راستاي اولويت هاي پژوهشي مركز ذخاير) انتخاب نماييد و مشمول بهرمندي از حمايتها و تسهيلات مركز گرديد با شماره  02188525383 تماس بگيريد.

به منظور ارتقاي كيفيت خدمت رساني در حوزه آموزش مركز ملي ذخاير ژنتيكي و زيستي ايران، از  محققان، دانشجويان و متقاضيان گرامي درخواست مي گردد هرگونه پيشنهاد، انتقاد و شكايت از نحوه ارائه خدمات را به صورت مكتوب به ايميل customercare@ibrc.ir ارسال نمايند. همراهي شما عزيزان ما را در بهبود سطح ارائه خدمات ياري خواهد رساند.