در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری جهت افزایش امید و ظرفیتهای علمی تولیدی کشور و با همکاری ستاد توسعه زیست فناوری

دانشجویان رشته زیست فناوری دانشگاه کاشان از مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران بازدید کردند

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۴۰ کد : ۷۱۵۶۹ بازدیدها
تعداد بازدید:۱۰۸
دانشجویان رشته زیست فناوری مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کاشان ددر تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ از بانکهای زیستی مرکز واقع در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی بازدید کردند.
دانشجویان رشته زیست فناوری دانشگاه کاشان از مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران بازدید کردند

دانشجویان رشته زیست فناوری مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی  دانشگاه کاشان در تاریخ 26 اردیبهشت 1403  از بانکهای زیستی مرکز واقع در مجتمع تحقیقاتی شهدای جهاد دانشگاهی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی مرکز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران وابسته به جهاددانشگاهی، این بازدید که با همکاری کمیته ترویج ستاد توسعه زیست فناوری و در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت افزایش امید و ظرفیتهای علمی تولیدی کشور، بر اساس تفاهمنامه همکاریهای مشترک انجام پذیرفت،  دانشجویان با حضور در بخشهای مختلف مرکز با موضوعات و فعالیتها، دستگاه های آزمایشگاهی مورد استفاده در بخشها آشنا شده و در زمینه رشته های تحصیلی به تبادل اطلاعات پرداختند.

آشنایی با فرآیندهای مرتبط با بانکینگ نمونه های زیستی، اهمیت منابع زیستی در حوزه مختلف غذایی، کشاورزی دارویی و درمان، آشنایی با خدمات آموزشی، خدمات تخصصی قابل ارایه به دانشجویان و... و همچنین  امیدآفرینی در زمینه فرصتهای شغلی و توسعه ای از جمله موارد این بازدید بود.

شایان ذکر است این بازدیدها که با هدف آشنایی دانشجویان با فرصتهای شغلی، تحصیلی و دانش بنیانی کشور و ترویج و فرهنگ سازی اهمیت ذخایر ژنتیکی و زیستی انجام می پذیرد.

کلید واژه ها: دانشجویان بازدیددانشجویان دانشگاه کاشان زیست فناوری


( ۱ )

نظر شما :